Hilary Duff

15. října 2007 v 16:31 | matyáš kuřitka
Interview s Hilary Duff o módě!

Kdo jsou tvoji oblíbení návrháři?
"Mám ráda Vivienne Westwood, Vivienne Tam - ona dělá oblečení, které se ke mně opravdu hodí a Alessandra Dell'Acqua."

Co nosíš, když jsi doma?
"Hlavně džíny. Mám plný kumbál džínů - mé oblíbené značky jsou Sass, Bide a J Brand."

Kdo podle tebe dělá nejlepší kabelky?
"Balenciaga a Fendi B. Fendi B má nádherné kabelky - momentálně nemám žádnou, ale cítím, že ji potřebuji."

Kde nakupuješ spodní prádlo?
"Všude, opravdu."

Jaký je tvůj nejoblíbenější obchod?
"V New Yourku, Bergdorfs. Je tam butík zvaný Opening Ceremony, který je prostě úžasný. V L.A. mám zase ráda obchod Playclothes (12244 Ventura Boulevar), ve kterém mají největší výběr věci a také butik Tryst."

Které hotely jsou tvé nejoblíbenější?
"Jeden z nejpěknějších je v parku Hyatt v Tokyu - tam je také má oblíbená restaurace, kde dělají opravdu úžasné steaky (něco jako hamburger). V New Yorku je to Gansevoort v Meatpacké čtvrti."

Bez jaké kosmetiky by ses nemohla obejít?
"Bez kosmetiky od Laury Mercier, nebo od Stila."

Bereš nějaké vitaminy nebo doplňky?
"Jsem tak trochu šílenec do Airborne - tablety, které se rozpouštějí ve vodě a chrání před nemocemi. Také beru echinacea."

Které parfémy používáš?
"Mám hodně parfémů, ale momentálně používám Opium od YSL."

Interview s Hilary o Dignity

Jsi asi hodně zaneprázdněná. Kromě alba, filmuješ dva filmy debutující v tomto roce.
Právě dokončuji film Foodfight! - animovaný film,který dabuji společně s hvězdami Charliem Sheenem a Evou Longoriou. Děj vypráví o tom co se stane, když se v obchodě s potravinami zhasnou světla. Je to opravdu zábavný film. A mimo to taky dokončuji film v Bulharsku - Brand Hauser (teď už War Inc) s Johnem Cusackem,Marisou Tomei a Benem Kingsleyem. Je to velmi diletanský, kontroverzní film! Filmování bylo pro mně opravdu zábavné - byla to výzva - nikdy předtím jsem nic podobného netočila. Je to velmi vzdálené od mého normálního života.

Tvé nové album Dignity je jiné než ty předešlé. Je rozhodně obdivuhodné.
Je to klidnější pop,ale pro mně je velmi neobvyklé. Má v sobě indické rytmy, zajímavá tempa a trochu z hip-hopu a dance-popu. Je to přesně můj styl hudby. Tahle deska je opravdu poctivá.

Písnička "Gypsy Woman" má pěkně kousavý text adresovaný jistému muži-zloději. Pojďme to uvést do pořádku.
Moje sestra Haylie a já jsme napsaly "Gypsy Woman" o ženě, která měla poměr s mým otcem a přišla na mizinu a tak se stala velkým členem naší rodiny. Je to velmi divné,že někdo chtěl,aby si lidé myslely,že je tenhle text o Nicole Richie a mém bývalém příteli Joelu Maddenovi. Tahle nahrávka nemá s nimi nic dělat. Já Nicole Richie neznám. Nikdy jsem se sní nesetkala,ale zdá se mi milá osoba. Doufám,že budou spolu šťastní!

Dlouhý čas jsi nemluvila s médii o tvém vztahu s Joelem. Jak to tedy nakonec dopadlo?
Není má práce mluvit o mém vztahu. Nechci to moc rozebírat - spíš bych to nechala v klidu, protože je to moc osobní. Myslím,že víc toho lidé vědět nemusí. Je to má srdcová záležitost a lidé na to útočí.

Měla jsi po rozchodu nějakou jinou známost?
Byla jsem na pár schůzkách,ale nikdo se ke mě nehodil. Je to těžké. Ale je hezké být nezávislá. Cítíš posílení a volnost - můžeš dělat cokoliv! Záleží jen na tvém rozhodnutí. V tento moment se ani nesnažím "někoho mít" ...co se má stát to se stane! Nechci na to ale spěchat.

Za poslední rok jsi docela hodně zhubla. Jak jsi o udělala?
Nemyslím si, že jsem měla problémy s váhou, ale cítila jsem se divně a nejistě. Když o vás lidé říkají nepěkné věci - v magazínech nebo v každodením životě - tak vás tím trápí a vy se pak cítíte trapně. Pak si říkáte, 'O můj bože, já jsem tlustá' nebo 'Já jsem tak hubená'. Ale nesmíte jim udělat tu radost. Oni nikdy neskončí s těmi pomluvami. Vždy to bude tak, 'Podívej se na její kůži,na její celulitidu'. Je to sprosté! Jak může být někdo takový blázen? Na mém novém CD je o tom i písnička - nazvaná "No Work,All Play". Já chci vypadat dobře a chci nosit pěkné oblečení a hlavně udělat radost sama sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama